BAŞLARKEN...

Digidea hayat üzerine düşünmeyi, konuşmayı, araştırmayı, heyecanlanmayı seven; iş ortaklarının beklentilerine yönelik sağlıklı öneriler sunan bir çözüm ortağıdır. Tüm bunları yaparken de "iyi bir yaşama" katkıda bulunmayı kendisine amaç edinir.

Ne yapıyoruz

01

Dijital & Kreatif Hizmetler

Dijital & Kreatif Hizmetler

Sağlıklı düşünür, dijital bakar, yenilikçi tasarlar, samimiyetle paylaşır.

02

Ürün Geliştirme

Ürün Geliştirme

İş ortaklarının ihtiyaçlarına yanıt verecek yeni nesil ürünler tasarlayıp hizmete sunar.

03

Danışmanlık & Eğitim

Danışmanlık & Eğitim

Dijital dünyadaki gelişmeleri yakından izleyerek tecrübelerini, tüm iş ortaklarının faydasına dönüştürür.

Hizmetlerimiz

Film

1. Film

Prodüksiyon, Video, Animasyon

Tasarım

2. Tasarım

Konsept, Dijital Tasarım, Logo

Pazarlama İletişimi

3. Pazarlama İletişimi

360 Marka Yönetimi, Dijital Pazarlama, Influencer Marketing

Dijital Projeler

4. Dijital Projeler

AR - VR Teknolojiler, Eğitim Simülasyonları, Streaming Teknolojileri

Web Sitesi

5. Web Sitesi

Proje Geliştirme, Yaratım, İçerik Yönetimi

Mobil Uygulama

6. Mobil Uygulama

Proje Geliştirme, Yaratım, İçerik Yönetimi

Sosyal Medya

7. Sosyal Medya

Sosyal Medya Yönetimi, Sosyal Medya Dinlenmesi, Influencer Marketing

Dijital Etkinlikler

8. Dijital Etkinlikler

Stand Etkinlikleri, İnteraktif Yüzeyler, 3D Teknolojileri

Hakkımızda

Uzmanlığımız

Geleceğin dünyasına rehberlik!

Dijital dünyanın bizi zamandan ve mekândan bağımsız kılan özgürlüğünü seviyor ve sağlıklı iletişimin gücüne çok inanıyoruz.

Hayat hızla dijitalleşiyor; üretim süreçlerinden AR-GE ve saha çalışmalarına dek her aşama dijital bir dönüşüm yaşıyor. Bu dönüşümün sağlıklı bir şekilde gerçekleşebilmesi, çağın beklentilerine cevap verebilmesi için projelerin daha fikir aşamasındayken çok yönlü düşünülmesi ve sektörü yakından tanıyan, onu anlayan bir bakış açısıyla tasarlanması gerekir. Digidea olarak, zamanın ruhunu yakalamak ve geleceğin dünyasına liderlik etmek isteyen iş ortaklarımıza dijital dünyada rehberlik yapmak birincil görevimizdir.

NELER YAPAR

Digidea, dijital pazarlamanın üç kolunda (web, mobil ve sosyal medya) performans odaklı fikirler üretip uygular. Dijital ROI danışmanlığı, Dijital Strateji Ortaklığı, İnternet Pazarlaması, İhtiyaca Özel Yazılımlar, E-Kongre ve E-Doktor Uygulamaları, Hedefli Sosyal Medya Projeleri, Çok Kanallı Satış ve Pazarlama Modellemeleri, IVR Sistemleri, Video ve Kurumsal Filmler ile bir markanın kaldıraç noktalarına özel, maliyet-etkin dijital çözümleri hayata geçirir.

Sağlık sektörünün paydaşlarına da “sağlıklı iletişim” hizmeti vermeyi amaçlayan Digidea, ihtiyaçlar ve beklentiler doğrultusunda tasarladığı MESLEKTASINASOR.COM, DECISION TOOL, DIGITAL CHECK UP, DIGIMEET gibi ürünlerini sektörün yararına sunmaktan gurur duyar.

NASIL YAPAR
Dijital pazarlama, stratejik ortaklık ve çok kanallı pazarlamada fark yaratır.
Dijital ve kreatif düşünüp yüz yüze konuşur!
Sağlıklı iletişime değer verir!
Dijital dünya nereye giderse o da oradadır.
Sanal gerçeklik gözlüklerini takıp artırılmış gerçeklikte gezinmeyi sever.
Gerektiğinde “bir bilene” danışıp güçlerini birleştirir.

Sayıları severiz

Bugüne kadar sevimli bazı datalar tuttuk!

1

içilen kahve

1

yapılan toplantı

1

yaratılan tasarım

1

yazılan kod satırı

İYİ BİR YAŞAM İÇİN DİJİTAL FİKİRLER...

İnsanın, yaşamı daha değerli, daha anlamlı kılma çabası, kendini, doğayı, hayatı tanımaya başladığı ilk andan günümüze uzanan bir macera, belki de hiç bitmeyecek bir arayış. Bu çabayla birlikte varoluş sürecimize dair kişisel farkındalıklarımız da artıyor. Benzer süreçlerden geçen biri olarak hayatımın amacı ne, kendimi gerçekleştirebileceğim hayallerim, yaşamla aramdaki bağı güçlendiren tutkularım neler diye düşünerek geçirdiğim senelerin toplamında, yaratmaktan, üretmekten ve elbette bir değer katmaktan inanılmaz keyif aldığımı fark ettim. Sonra bu kuvvetli dürtümü, bilgimin uzman olduğu alanla birleştirdim ve odaklanmam gereken sektörün Sağlık olduğuna karar verdim. Hastalık etrafında bir araya gelen tüm insanlar; hastalar, hasta yakınları, hekimler, hemşireler, eczacılar ve diğer tüm paydaşlar için sunabileceğim desteğin bilincine vardım.

İyi bir yaşam için sağlıklı dijital fikirler üretmek; bir bakıma geleceğin sağlık dünyasına yön verenlerle yol arkadaşlığı yapmak... Biz, bir adet doğru tanı, bir bilinçlenen hasta yakını, tedavi sürecinde motivasyonu artan bir hasta ve yoğun mesai saatleri içinde bilginin hızla paylaşılacağı bir hekim için tutkuyla çalışmaya devam ediyoruz.

Sadece kreatif ve dijital alanda hizmet ederek değil, aynı zamanda vizyonumuza katkı sağlayacak araştırmalarla geliştirdiğimiz ürünleri tüm dünyaya servis ederek de sağlık sektörü için fayda sağlamak... Kendimizi Türkiye ile sınırlamadan, global arenada da her türlü hastalıkla mücadele etmek için yaratmak, üretmeye devam etmek... İşte özetle vizyonumuz!

Bizim için bir hastanın hikâyesi aslında Digidea’nın hikâyesidir; mesaimizin sınırlarını ve sorumluluklarımızı bu hikâye belirler; sağlıklı bir yaşamın yolunu sağlıklı iletişimle açmak, küçücük bir katkıyla da olsa bu hikâyeye başarma heyecanı ve umudu taşımış olmaksa paha biçilmez bir kazanım. Bu nedenle delice çalışmaktan gurur duyuyoruz.

2014 yılında başlayan varoluş maceramız, sayısız şirket ve markayla beraber oluşturduğumuz yeni hikâyelerle devam ediyor, edecek. Yolumuz elbette uzun...

Referanslarımız

Ürünlerimiz

 • Digimeet

  Digimeet

  İnternet üzerinden interaktif katılıma olanak tanıyan bir canlı yayın platformu olan Digimeet, konferans, seminer, lansman, toplantı, eğitim, kurum içi iletişim gibi farklı amaçlarla kullanıyor; katılımcıların hem birbirleriyle hem de yayının gerçekleştiği alandaki etkinliğin taraflarıyla gerçek zamanlı olarak etkileşim kurmalarını sağlıyor.

 • Meslektaşına Sor

  Meslektaşına Sor

  Alanında bir ilk olan Meslektasinasor.com, üye hekimler ile konusunda uzman danışman hekimleri, kendi dijital konsültasyon platformunda bir araya getirip sağlık deneyimini çoğaltıyor. Sesli ve görüntülü konuşma imkânıyla taraflara çok yönlü bir iletişim ortamı sunarak konu ve vaka paylaşımında "sınırları" aşıyor.

 • Digital Check-up

  Digital Check-up

  İlaç firmaları için ürünlerin dijitale yatkınlıklarını tespit eden ve bu potansiyele erişilmesi için yapılması gerekenleri raporlayan online bir araçtır.

 • Digital Opinion Leader Project

  Digital Opinion Leader Project

  Önde gelen fenomen hekimler sayesinde toplum bilinçlendirmesi yapmayı amaçlayan Digital Opinion Leader Project, özgün içerikleri Digidea aracılığyla ilgili hedef kitleyle paylaşır. Proje içinde mesajların etkin iletimi ölçümlenmektedir.

İletişim

Adres

Şahkulu Mahallesi Küçük Hendek Caddesi Yalova Apartmanı No:16 D:3 Beyoğlu/İstanbul


Email: info@digidea.com.tr

Tel: +90 212 234 4004